x
передзвонити
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

купить обувь Morento по достувной цене розница и опт

Morento

Бренд «Morento» є відносно молодим. І хоч він і з'явився лише в 2013 році, вже встиг залучити у свої ряди безліч прихильниць завдяки суміші з вишуканого стилю, неповторної якості та доступної ліберальної ціни. Основний акцент у компанії Morento робиться на жіноче взуття. Співробітники та дизайнери фабрики постійно перебувають у процесі розробок нових концепцій та пошуку нетривіальних форм взуття.

Модельний ряд Морент уже вражає. Взуття розбите за чотирма сезонами, можна підібрати пару взуття для кожної жінки, молодіжну або консервативну, від босоніжок та сліпів до зимових або демісезонних чобітків. На фабриці «Morento» наголошують на якості. Фурнітуру везуть здебільшого з Італії та Туреччини, використовують лише натуральну шкіру. Плюсом останньої є те, що вона міцніша за синтетичні матеріали і прослужить набагато більше. Взуття з натуральної шкіри "дихає" і ваші ноги скажуть вам за це "дякую".

Фабрика Моренто пропонує співпрацю, яка буде вигідною для роздрібних магазинів та оптових покупців. Взуття ТМ «Morento» обов'язково принесе чудовий настрій та відчуття зручності!


Немає жодного товару.

Интернет магазин SolloriniКонтакты:
Адрес:ул. Гольдберговская, 9Харьков,
Телефон:+38 (099) 470-15-35,Телефон:+38 (067) 899-45-89,Телефон:+38 (073) 136-59-79,Электронная почта: info@sollorini.com.ua