x
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Гарантія на взуття

Як правильно  підібрати взуття?

Перш ніж купити  взуття, повідомте продавцю максимальну інформацію про Ваші заміри. Під час  вибору взуття, зверніть увагу на його призначення: робоче, для прогулянок, модельне, повсякденне, спортивне та інше. Форма та вид каблука повинні  відповідати Вашій вазі та фігурі.


Умови експлуатації, догляду та зберігання взуття

 • Купуючи взуття, зверніть увагу, щоб розмір та повнота  обраної пари відповідала параметрам Вашої ноги. Ступня не повинна бути  здавлена. При невідповідності розміру та повноти може статися  деформація взуття, розрив шкіряного верху біля підошви, розрив швів, поява тріщин та заломів.
 • Після кожного носіння приводьте взуття у порядок (очищайте взуття від пилу та бруду, у разі сильного забруднення використовуйте 1-2% мильний розчин) завдяки  чому взуття прослужить Вам довший  термін. Прати будь-яке взуття у пральній машині категорично забороняється.
 • Взуття зі шкіряним верхом. Для видалення піску та бруду використовуйте вологу м'яку тканину, очищайте повільно без застосування сили, щоб не зіпсувати структуру зовнішнього  шару матеріалу та зовнішній вигляд. Після чищення висушити взуття за  кімнатної  температури і обробити кремом для взуття.
 • Взуття із замші та велюру. Брудне взуття спочатку висушити за кімнатної температури. Спеціальною  щіткою видалити пісок і обробити засобом для чищення замші та велюру. Підфарбовувати тільки спеціальними аерозолями відповідного кольору для замші та велюру.
 • Сушіть мокре взуття при кімнатній температурі далеко  від опалювальних приладів, батарей, уникаючи прямих сонячних променів, попередньо набивши його зім'ятим папером.
 • Не використовуйте одну і ту ж пару взуття щодня. Оптимально мати 2-3 пари взуття на кожний сезон.
 • Модельне взуття не можна використовувати по гравію, щебеню, на снігових та мокрих покриттях, особливо де є наявність технічної  солі. Придбане Вами взуття не призначене для використання в екстремальних  умовах. Це модельне взуття, і воно не замінить використання в дощ гумових  чобіт, а в сильні морози уггі чи валянки.
 • Перед використанням необхідно  захистити кремом для взуття. Його потрібно наносити кілька разів із перервами на його висихання. Щоб взуття тривалий час зберігало новий зовнішній вигляд, не промокало і не втрачало форму, регулярно використовуйте крем для догляду  за  взуттям.
 • Щоб на взутті не з'являлися плями від солі, рекомендуємо регулярно використовувати водовідштовхувальні засоби.
 • Взувайте  лише розшнуроване (розстебнуте) взуття. Використовуйте ложечку для взуття, щоб не пошкодити частину п'яти і запобігти розриву заднього шва. Не знімайте  взуття, наступаючи на задник, цим Ви запобігете відриванню підошви.
 • Взуття із зовнішніми ременями та гумками має спеціальне місце для захоплення та взування, не можна тягнути безпосередньо за ремені та гумки.
 • Дбайливо поводьтеся  з декоративною фурнітурою модельного взуття, не перетягуйте шнурки в районі  гомілкостопа, щоб уникнути розриву шкіри та кріплення.

ГАРАНТІЯ ПОШИРЮЄТЬСЯ:

 • На підошву – якщо вона відклеїться від шкірного верху взуття;
 • На матеріал – якщо розійдуться шви чи розрив шкірного верху.

Зверніть увагу на пункт №1 «Умови  експлуатації»

 

ГАРАНТІЙНІ  ЗОБОВ'ЯЗАННЯ НА ВЗУТТЯ:

Гарантійний термін 60 днів після продажу  товару.

 

даємо ЗНИЖКУ 50 ГРН
за підписку на наші новини

Интернет магазин Sollorini Контакты:
Адрес: ул. Гольдберговская, 9 Харьков,
Телефон:+38 (099) 470-15-35, Телефон:+38 (067) 899-45-89, Телефон:+38 (073) 136-59-79, Электронная почта: info@sollorini.com.ua