x
передзвонити
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Foletti обувь из натуральных материалов оптом Украина Харьков


Foletti

Підприємство «Foletti» є на ринку жіночого взуття двадцять один рік. За цей час маленька майстерня перетворилася на велику фабрику, де працюють фахівці високого класу. Менеджери займаються збутом свого продукту оптом, як в Україні, так і в сусідніх країнах. Добротність взуття та цінова політика дуже приємно вражають. При виготовленні взуття Фолетті використовується за бажанням натуральна шкіра або штучні матеріали. Дизайнери скрупульозно ставляться до понять стилю та зручності, завдяки чому взуття Foletti помітно відрізняється модним фасоном та якістю.

Спеціалізація в основному на жіночому взутті: продукція foletti є великою різноманітністю – від класичного до повсякденного взуття, від теплих та міцних зимових чобіт до спокусливих босоніжок. Під TM «Foletti» продаються чобітки та сандалі, ботфорти та балетки, напівчоботи та туфлі, ботильйони та кроси, а також черевики та напівчеревики.


Немає жодного товару.

Интернет магазин SolloriniКонтакты:
Адрес:ул. Гольдберговская, 9Харьков,
Телефон:+38 (099) 470-15-35,Телефон:+38 (067) 899-45-89,Телефон:+38 (073) 136-59-79,Электронная почта: info@sollorini.com.ua