x
передзвонити
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Bumer Bumer

    Bumer – український виробник чоловічого взуття. Комфорт і стиль – це кредо данна компанія. Працює компанія Bumer в урбаністичному стилі, що зараз на піку популярності. Оцінивши розробки найпопулярніших світових модельних будинків, фірма розробила власний та неповторний стиль. Але компанія не стоїть на місці і завжди оновлює дизайн, прагнучи досконалості.

   В асортименті ТМ Бумер є туфлі, кеди, мокасини, черевики та звичайно кросівки, все, що потрібно сучасному чоловікові. На виробництві використовується ультрасучасне технологічне обладнання та модні натуральні матеріали. А саме – замша чи замша вощена, шкіра чи шкіра натуральна. Взуття шиє компанія на різні сезони, можна вибрати за смаком як літні кеди, так і зимові черевики, весняні кросівки або осінні туфлі. При виробництві взуття проводиться суворий контроль якості, тому на кожну пару взуття Bumer дає гарантію.


 


Немає жодного товару.

Интернет магазин Sollorini Контакты:
Адрес: ул. Гольдберговская, 9 Харьков,
Телефон:+38 (099) 470-15-35, Телефон:+38 (067) 899-45-89, Телефон:+38 (073) 136-59-79, Электронная почта: info@sollorini.com.ua