x
передзвонити
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

AVK

AVK

Сучасна стильна компанія з виробництва взуття - АВК. На виробництві з 1997 року працівники компанії старанно працюють над дизайном та пошиттям якісного та водночас стильного взуття. AVK виробляє чоловічу та жіночу продукцію, найвищої якості.

Виготовляється як класичне, молодіжне, так і спортивне взуття. У виробництва дуже широкий асортимент, але ще більшим показником якості є матеріали, що використовуються для висококласної продукції. Компанія AVK використовує тільки натуральні продукти, шкіру та замшу. Комплектуючі до взуття підбирають дуже ретельно, за кожним процесом йде суворий контроль. Навіть до упаковки є свої вимоги. Кожен крок на виробництві повинен зробити взуття зручним, красивим, стильним. AVK завжди працює над своїми виробами, щосезону оновлюється продукція та дизайн, виходять нові, модні колекції.

Для жінок є босоніжки, мокасини, туфлі, а також спортивні туфлі, балетки, черевики, снікерси, сліпони, чобітки і півчобітки, ботильйони, а також туфлі на підборах і звичайно ж кеди і кросівки. Для чоловіків же на фабриці можна підібрати туфлі, кросівки та кеди, мокасини, черевики та чоботи. 

Немає жодного товару.

Интернет магазин SolloriniКонтакты:
Адрес:ул. Гольдберговская, 9Харьков,
Телефон:+38 (099) 470-15-35,Телефон:+38 (067) 899-45-89,Телефон:+38 (073) 136-59-79,Электронная почта: info@sollorini.com.ua